B
BizzyWheelers Rijden voor de Hartstichting

BizzyWheels Business Rides voor de Hartstichting

Afgesloten

Vanuit BizzyWheels gaan we dit jaar geld inzamelen voor de Hartstichting. Per Business Ride vragen je om minimaal 35 Euro te doneren en dit kun je doen door je via de BizzyWheels site in te schrijven.

Bij het inschrijven via de BizzyWheels site kom je automatisch op deze actiepagina van de Hartstichting terecht en kun je het bedrag van 35 euro (of het bedrag van het aantal ritten) doneren. Je kunt dit dus ook direct doen voor alle 5 de Business Rides in totaal. Het donatiebedrag wordt dan 175 Euro. Een extra donatie mag natuurlijk ook altijd. Of deel deze pagina, zodat ook collega's, familie en vrienden een extra donatie kunnen doen. 

Via de actiepagina én BizzyWheels site houden we het donatiebedrag bij en hopen we uiteraard dat we een mooi totaalbedrag bij elkaar gaan fietsen voor iedereen een gezond hart. Het opgehaalde geld wordt besteed aan meer onderzoek naar hart- en vaatziekten.  

Namens de Hartstichting én BizzyWheels alvast bedankt voor je bijdrage!